Komplexní právní služby

Naše realitní kancelář poskytuje komplexní právní služby, které vám pomohou zvládnout veškeré právní aspekty spojené s prodejem nemovitosti s maximální efektivitou a bezpečností. To zahrnuje řadu klíčových služeb, jako je právní ověření nemovitosti, které zajišťuje důkladnou kontrolu vlastnických práv, hypoték a dalších omezení.

Dále naše kancelář sestavuje veškeré potřebné smluvní dokumenty spojené s prodejem, včetně kupní smlouvy a rezervační smlouvy. Zajistíme také vyřízení veškerých potřebných dokumentů a formalit, jako je příprava vlastnických listů a geodetických plánů.

Nabízíme nejen právní poradenství ohledně vlastnických práv, dědictví a dalších právních aspektů, ale také komunikaci s příslušnými právními úřady a institucemi. Naši zkušení právníci vám poskytnou nezbytnou pomoc a podporu při podpisu smluv a řešení případných sporů.

V neposlední řadě, jsme tu, abychom vás informovali o aktuálních právních předpisech a zajistili dodržení platných právních standardů po celou dobu prodeje vaší nemovitosti. S našimi komplexními právními službami můžete mít jistotu, že váš prodej proběhne hladce a bez komplikací.

 

HANDEL REALITY | Real Estate Agency & Production
HANDEL REALITY | Real Estate Agency & Production
Dlouhá 730/35
110 00
Praha