775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

La Strachec

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu s pěti samostatnými apartmány ve Strachotíně.
Penzion se rozkládá na pozemcích o ploše 1005 m2 a leží v klidné části této vinařské obce, kde poklidný kolorit naruší jen občasný průjezd cyklistů. Kapacita penzionu je 16 lůžek a sestává se ze tří čtyřlůžkových apartmánů a dvou dvoulůžkových apartmánu.
Majitelé penzionu společně postavili kouzelné místo s tou nejkrásnější atmosférou, které si vaši hosté můžou užívat ve dvou, s přáteli či jen tak sami se sebou. Ať už vaši budoucí návštěvníci budou chtít trávit čas uvnitř nebo venku, všude se budou potkávat s krásnými detaily, kvalitními materiály a výhledy na hladinu jezera Nové Mlýny a majestátní Pálavu.
Každý z pěti apartmánů je vybavený v jiném stylu, ale všechny vaše hosty uvítají svou přímořskou atmosférou a spoustou středomořských rostlin na terase na které můžou popíjet svůj odpolední drink, nebo si večer něco dobrého ugrilovat. Dále komlex nabízí samostatnou recepci, skladové prostory a společný prostor kde se podávají velkolepé snídaně a odkud je možné vstoupit i do nádherného vinného sklepa. Kolárna nabídne zabezpečený prostor, kde se o svoje kola hosté nemusí bát.

Komplex láká návštěvníky z České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. O kvalitě a dobrém jménu svědčí i hodnocení na Booking.com 9,4 .

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.
Tel. 775 024 520
email: info@handelreality.cz

Základní informace
Druh : Komerční prostory
Typ : Na prodej
ID : 1119
Cena : Na dotaz
Dispozice : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Poschodí : 0
Komerční prostory Na prodej
  • ID : 1119
  • Visits : 76 in 352 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.