Brno moderní byt 2+kk

Výstavní, Brno | 90 m²

ID 00087
Kontakt
dohodou
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

V srdci Brna, v atraktivní lokalitě ulice Výstavní, vám nabízíme jedinečnou příležitost koupit moderní byt 2+kk o rozloze cca 90m2. Byt se nachází v posledním nadzemním podlaží a je orientován převážně na jihozápad, což zaručuje příjemné osvětlení a výhledy. Kromě prostorného interiéru si můžete užívat dvou velkých teras o celkové ploše 20m2, které nabízejí fantastický výhled na hrad Špilberk a Veletrhy.

Byt je vybaven materiály ve vyšším standardu, jako jsou velkoformátové podlahy, designové vypínače a LED osvětlení. Všechno je ve špičkovém stavu a harmonicky sladěné barevné kombinace a detaily dotvářejí jedinečnou atmosféru. Vytápění je řešeno podlahově s plynovým kotlem. Jako doplňkový zdroj tepla slouží krb na tuhá paliva.

Tato nabídka je pro ty, kteří si přejí bydlet v srdci Brna s výjimečnou atmosférou, v blízkosti veletrhů a veškeré občanské vybavenosti. Nechte se okouzlit krásou a jedinečností tohoto bytu a staňte se jeho novými majiteli. Pokud máte zájem, neváhejte mi napsat, zavolat nebo přijít osobně na prohlídku. Těším se na setkání s vámi.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:
Tel. 775 024 520
email: [email protected]

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Byt Brno u výstaviště
KategorieByty 2+kk
LokalitaVýstavní, Brno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná90 m²
Podlaží umístění6. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB70 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb

Lokalita

Výstavní
Brno
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře