Prodej pozemky pro komerční výstavbu, 7 957 m² - Brno

Vídeňská, Brno | 7 957 m²

ID 00003
Kontakt
63 000 000 Kč
cena k jednání

Prodej atraktivních stavebníhch pozemků, 3 parcely, celkem 7957 m². Dle ÚP 1/2 plochy pro průmysl a 1/2 plochy pro dopravu pozemky leží na nejfrekventovanější ulici v Brně, na ulici Vídeňská. Pozemek se nachází u příjezdu do Brna směrem z Vídně, po pravé straně.
Pozemek je vhodný na provozování různorodé činnosti, namátkově například ke zřízení autobazaru, administrativní budovy, haly pro další pronájem, nebo restauračního zařízení či potřebujete zázemí pro svoji vlastní podnikatelskou aktivitu? V obou případech jsou pozemky na Vídeňské více než vhodné.
Bezkonkurenční je lokalita pozemku přímo u zmíněného hlavního dopravního tahu, zastávka Modřická cihelna je od pozemky vzdálena cca 150m a je jednoduše dostupná podchodem. Výborné napojení na D1.
Na ulici Vídeňská se nachází mimo jiné několik auto-prodejců a prodejen nábytku a vybavení pro dům a domácnost. Dále lze na ulici najít několik nových administrativních budov, lokalita je vhodná i pro zřízení sídla firmy spojeného například se showroomem, skladovacími prostory, a/nebo ubytováním či gastro- provozem.
Po části pozemku vede příjezdová cesta k pozemkům sousedních vlastníků. Jeden ze subjektů má vyřešen přístup k pozemkům formou úplatného věcného břemene, přístup pro druhý subjekt je aktuálně v řešení. Sousedské vztahy jsou nadstandartní.
Podrobné informace poskytneme konkrétnímu zájemci na vyžádání, dokumentace pro due dilligence je k dispozici.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaVídeňská, Brno
OkresBrno-město
Plocha pozemku7.957 m²

Lokalita

Vídeňská
Brno
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře