Prodej rodinné domy, 280 m² - Bučovice - Vícemilice

Bučovice - Vícemilice | 280 m²

ID 00022
Kontakt
3 500 000 Kč
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej cihlového domu s menším dvorem o celkové rozloze 694 m2 u města Bučovice, v místní části Vícemilice. Jedná se o zděnou, řadovou stavbu, kterou tvoří 5 místností a toaleta plocha zastavěná cca 340m2. Pozemek jako celek je rovinatý a dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci. K dispozici je i nedávno rekonstruovaná studna, která je umístěna na společném pozemku se sousedy (bezproblémové dodávky vody zajišťuje věcné břemeno) voda má podle rozboru parametry pitné.
Dům může postupnou rekonstrukcí sloužit k trvalému bydlení (možnost vybudovat další bytovou jednotku v podkroví), nebo po demolici jako pozemek pro stavbu nového domu
Dům je nyní vytápěn elektrokotlem do radiátorů náklady na provoz domu činí cca 5000,- měsíčně. Automobil lze parkovat na pozemku před domem nebo garáži.

Město Bučovice, jehož částí jsou Vícemilice, leží v Jihomoravském kraji, v okrese Vyškov, 15km jižně od Vyškova a 25km východně od Brna. Městská část Vicemilice je od jádra města vzdálena asi 1,5km na jihovýchod, podél hlavní komunikace vedoucí na Slovensko. Je zde výborná občanská vybavenost a je odsud dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. Město s téměř 6500 obyvateli se rozkládá severně od Ždánického lesa, na pravém břehu řeky Litavy.
Okolní rybníky patří do chráněné zóny říčky Litavy - velmi příjemné místo k procházkám.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

KategorieRodinné domy
LokalitaBučovice - Vícemilice
OkresVyškov
VelikostAtypický
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku694 m²
Plocha zastavěná340 m²
Plocha zahrady694 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Bučovice - Vícemilice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře