Developerský projekt - Andělská Hora

Andělská Hora | 700 m²

ID 00141
Kontakt
info v RK
Neplatíte provizi, jednáte přímo s developerem

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem exkluzivního developerského projektu Apartmány Andělská Hora, který je právě ve výstavbě. Resort Apartmány Andělská Hora se nachází uprostřed panenské přírody Jeseníků a nabízí maximální komfort s bohatě řešeným zázemím. Kromě vlastního místa pro relaxaci představují zároveň investici s trvale vysokým zhodnocením. Projekt je vhodný jak pro standardní krátkodobé pronájmy pro rekreaci, ale i například pro vybudování domova pro seniory. Jedná se o soubor více objektů o různé velikosti a využití.

Celý projekt a jeho návrh je řešen s ohledem na stávající zástavbu obce. Objekty jsou otočené delší stranou k silnici. Vzniká tak komplex objektů, které jsou citlivě zasazené do stávajícího kopce s výhledy do krajiny. Architektonický výraz jednotlivých obejktů je sjednocen a lépe tak zapadá do okolní krajiny CHKO Jeseníky.

Součástí celého komplexu je 14 apartmánů, 3 rodinné domy a wellness, kde naleznete finskou saunu, ochlazovací biotop a kavárnu. Důraz je kladen na materiály, které jsou typické pro oblast Jeseníků. Temná břidlice a opalované dřevo, teplé odstíny dřevěných lamel a zemité tóny dalších interiérových prvků naplňují prostory v kombinaci s hořícími krby harmonickou útulností. Každý z apartmánů o dispozicích 2+kk nebo rodinných domů 4+kk disponuje vlastními terasami, které tak nabízí přirozený přechod mezi vnitřkem a okolní přírodou.

V okolí Andělské hory se nachází mnoho sportovních aktivit. Jedná se o lokalitu, kterou je možno v letních měsících využít pro turistickou aktivitu a v zimě k zimním sportům. Ve vzdálenosti přibližně 500 metrů od resortu, se nachází lyžařské středisko SKI ANNANBERG s možností lyžování ale také paraglidingu. Obcí vede cyklotrasa, turistická červená stezka vedoucí kolem Anenského vrchu s Kostelem sv. Anny a dále také naučná stezka Anenský vrch kolem místního rybnika. Poblíž najdete Karlovu Studánku, Praděd a další skvosty Jeseníků.

Pro více informací kontaktujte naše specialisty prodeje a navštivte webovou stránku projektu.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Andělská hora stavba kontejneru 2
KategorieUbytování
LokalitaAndělská Hora
OkresBruntál
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná700 m²
Plocha pozemku6.000 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Datum ukončení výstavby1. červenec 2024
Zahájení prodeje1. listopad 2023
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB65 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Andělská Hora
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře