Prodej vila, 436 m² - Brno - Žabovřesky

Jana Nečase, Brno - Žabovřesky | 436 m²

ID 00090
Kontakt
info v RK
včetně poplatků, + provize RK, cena k jednání

V Brně se nachází jedinečný Slunečný dům, který byl postaven Dušanem Jurkovičem a okouzlí svým secesním stylem a nádhernou lokalitou. Tento dům nabízí ideální prostředí pro klidné rodinné bydlení, a to pouhých pár kilometrů od centra města. S prostorným obývacím prostorem, terasou, saunou a vlastním vinným sklepem, poskytuje veškerý komfort moderního bydlení.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí v letech 2008-2011, která byla podložena rozsáhlou projektovou dokumentací. Nové rozvody elektřiny, plynu, vody, odpadů a internetu, stejně jako nové stropy, omítky, střecha, fasáda, plot, okna a dveře s futry, zaručují moderní standardy a kvalitu. Původní zůstaly jen stěny a krovy. Během rekonstrukce byly použity pouze poctivé a nejkvalitnější materiály.

Dům je situován na malebné ulici Jana Nečase, kde ráno budete probouzeni zpěvem ptáků a šumem stromů z nedalekého Wilsonova lesa. Zdejší klid a ticho lesa vás okouzlí, a přestože se nachází pouhých 4 km od centra Brna, poskytuje pocit útulného útočiště v přírodě.

Nízká energetická náročnost je zajištěna zateplením, tepelným čerpadlem a vlastní kopanou studnou s čistou vodou. K tomu je již podepsaná smlouva s EG.D o připojení 10,8kW solárních panelů, což zajišťuje kompletní soběstačnost.

Slunečný dům je tedy nejen krásným a pohodlným domovem, ale také moderním a ekologickým bydlením, které nabízí vše, co si můžete přát pro kvalitní a pohodový život.

Soubory ke stažení:

HR - Žabovřeskyy
video YouTube
KategorieVila
LokalitaJana Nečase, Brno - Žabovřesky
OkresBrno-město
Náklady na bydlení5000 Kč
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná436 m²
Plocha pozemku871 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Jana Nečase
Brno - Žabovřesky
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře