Prodej výroba, 3 619 m² - Otrokovice

Otrokovice | 3 619 m²

ID 00012
Kontakt
dohodou

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej výrobního areálu v rozvinuté podnikatelské zóně v Otrokovicích.
Máme pro vás skvělou příležitost koupit si výrobní areál v rozvinuté podnikatelské zóně v Otrokovicích. Tento dvoupodlažní objekt je vybaven výrobními a skladovými prostory, administrativním a sociálním zázemím a má celkovou užitnou plochu 3.619m2. Areál prošel rekonstrukcí v roce 2013, která zahrnovala modernizaci výrobních prostor ve druhém patře a administrativního a sociálního zázemí.
K objektu také přísluší volné zpevněné plochy o rozloze přibližně 2.256m2, které můžete využít pro své potřeby.
Volné zpevněné plochy, které přísluší k objektu výrobního areálu v Otrokovicích, nabízejí různé možnosti využití. Zde jsou některé z nich:
1. Skladování: Volné plochy mohou sloužit jako skladovací prostory pro zboží, suroviny nebo hotové výrobky. Díky své rozloze přibližně 2.256m2 poskytují dostatek prostoru pro organizaci a uskladnění vašeho materiálu.
2. Manipulace s vozidly: Tyto volné plochy jsou ideální pro manipulaci s vozidly. Můžete je využít jako parkoviště pro nákladní automobily, dodávky nebo osobní automobily. Bezproblémový přístup pro kamionovou dopravu umožňuje snadné nakládání a vykládání zboží.
3. Rozšíření výrobních prostor: Pokud potřebujete rozšířit své výrobní prostory, můžete využít volné plochy k výstavbě dalších budov nebo rozšíření stávajících výrobních prostor.

Areál je vybaven nákladním výtahem s nosností 2.800kg a je napojen na elektřinu, plynovod, vodovod a kanalizaci. Výrobní prostory ve druhém patře, kanceláře a sociální zázemí jsou vybaveny vytápěním. Přístup pro kamionovou dopravu je zajištěn a parkování osobních aut je bezproblémové.
V rámci této nabídky je také možné odkoupit nemovitosti včetně výrobních technologií pro reklamní potisk lahví. Linkové pece, které jsou součástí výrobních technologií, jsou schopny zapéct natisknuté barvy na skleněné lahve při teplotě až 800 stupňů C. Alternativně je také možné získat 100% podíl ve společnosti, která vlastní tento areál.
Pokud hledáte vhodné místo pro svou výrobu a logistiku, tento výrobní areál v Otrokovicích je pro vás ideální volbou. Nechte se inspirovat touto atraktivní nabídkou a kontaktujte nás co nejdříve!
Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

KategorieVýroba
LokalitaOtrokovice
OkresZlín
Plocha užitná3.619 m²
Plocha zahrady4.278 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaPrůmyslová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Otrokovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře