Prodej výroba, 3 555 m² - Prostějov

Vrahovická, Prostějov | 3 555 m²

ID 00028
Kontakt
info v RK
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout výrobní a skladovací areál, který se rozkládá na pozemcích o celkové velikosti 7067m2 a je součástí průmyslové zóny města Prostějov. Tento areál se nachází při ulici Vrahovická. V těsné blízkosti areálu vede železniční trať. Železniční stanice Prostějov hlavní nádraží je od nabízených nemovitostí vzdálena cca 600 m. Přes ulici Vrahovická se nachází autobusové stanoviště. Přibližně 2,5 km od areálu je nájezd na dálnice D46.

Budova č. 12
V přízemní části výrobní prostory včetně šaten a sociálního zařízení. Technologicky členěno na přípravnu materiálu, obrobnu, svářovnu a dvě montážní haly. Dvě technické kanceláře přímo na dílnách, konstrukční kancelář v přilehlé části budovy. V prvním poschodí se nachází kompletní technické zázemí včetně sociálního zařízení, čtyři samostatné kanceláře a zasedací místnost. Možno používat samostatný vchod.
Vytápění plynové, samostatný přívod energií (voda, plyn, elektřina). V přívodním rozvaděči elektřiny je instalován jistič 200A. Výška stropu 4,5 m.

Budova č. 11
Výška stropu je 5,6m. Nově instalovány plynové tepelné infrazářiče ve stropním prostoru. Součástí budovy je nefunkční sociální zařízení. U tohoto objektu jsou k dispozici všechny potřebné energie, plyn, voda, odpady, el. připojení.

Budova č. 61
Momentálně slouží jako skladovací prostor. Z čelní strany nainstalována posuvná vrata, ze zadní strany klasická, křídlová. Vnitřní prostor je rozdělen plechovou přepážkou na 2 části.
Horní část bočních stěn prosklená. V objektu je kancelář a nefunkční sociální zařízení. V budově zapojena el. energie, možno připojit na rozvody vody, plynu a kanalizaci. Výška stropu je 4,5m.

Budova č. 63
V současné době využíváno jako sklad. Součástí je příruční sklad, kancelář a sociální zařízení.
Budova má přední a zadní křídlová vrata. Podél boční prosklené stěny je umístěna jeřábová dráha.
V okolí budovy jsou další skladovací prostory. Možnost připojení voda, plyn, kanalizace. Výška stropu je 4,5m.

Vzhledem k velikosti je bezproblémový vjezd kamionů. Ve východní části je betonová montážní rampa pro nákladní vozidla. Celý objekt je oplocen.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.
Tel. 775 024 520
email: [email protected]

KategorieVýroba
LokalitaVrahovická, Prostějov
OkresProstějov
Plocha užitná3.555 m²
Plocha zastavěná3.950 m²
Plocha zahrady7.067 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaPrůmyslová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vrahovická
Prostějov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře