775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí na prodej

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Sklep s ubytováním Strachotín

Strachotín

1Picture(s)
Visits:79
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej plně zařízeného vinného sklepa ve vyhlášené vinařské uličce, Sklepní ve Strachotíně. Tato známá oblast pod Pálavou je vyhledávána zejména milovníky vína a cyklistiky. Sklep je dobrou investicí jak pro soukromníky, tak jako firemní rekreační objekt.
Na dotaz

Srub Salaš

1Picture(s)
Visits:131
Na dotaz

Otrokovice výrobní hala

Otrokovice

1Picture(s)
Visits:48
Na dotaz

Byt 3+1 Olomouc

Olomouc

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:50
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej bytu v OV o velikosti 3+1 v klidné lokalitě Nových Sadů, na ulici Werichova. Byt se skládá ze dvou neprůchozích ložnic, kuchyně, obývacího pokoje a zrekonstruované koupelny s vanou a samostatným WC. Byt se nachází v 1. patře s výtahem o celkové výměře 83 m2, podlahová plocha 78 m2.
Na dotaz

Prodej RD Jiříkovice u Brna

Jiříkovice u Brna

6Bedroom(s)
2Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:61
Ve výhradním zastoupení vám představujeme unikátní dům, který je jako stvořený pro komfortní bydlení více generací pod jednou střechou. Dům se nachází v klidné části oblíbené obce Jiříkovice a nabízí dvě bytové jednotky 3+1 a obytné podkroví. Kromě udržované zahrady k domu patří také dvorek, kde si můžete vychutnat klidné chvíle s rodinou a přáteli.
Na dotaz

Vícemilice dům

Vícemilice

5Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:39
Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej cihlového domu s menším dvorem o celkové rozloze 694 m2 u města Bučovice, v místní části Vícemilice. Jedná se o zděnou, řadovou stavbu, kterou tvoří 5 místností a toaleta plocha zastavěná cca 340m2. Pozemek jako celek je rovinatý a dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci.
Na dotaz

Kroměříž RD

Kroměříž

5Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:39
Ve výhradním zastoupení vám zprostředkujeme prodej nadstandardního řadového domu energetické náročnosti A o dispozici 5+1 v Kroměříži na ulici Třešňová. Pokud hledáte klidné a prostorné bydlení, tento dům je ideální volbou.
Na dotaz

Byt 4+1 Ždár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:44
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej bytu o velikosti 4+kk ve Ždáru nad Sázavou na ulici Sázavská. Vstupte do světa moderního bydlení, kde každý detail byl pečlivě promyšlen pro vaše pohodlí a bezpečí. Tento světlý byt se nacházející ve 3. nadzemnim podlaží s výtahem a disponuje celkovou užitnou plochou 113,45 m2.
Na dotaz

Byt 4+1 Oblá Brno

Brno

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:47
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej bytu v OV o velikosti 4+1 v Brně na ulici Oblá v Novém Lískovci. Byt se skládá ze tří neprůchozích ložnic, kuchyně, obývacího pokoje a zrekonstruované koupelny s vanou a samostatným WC. Byt se nachází v posledním v 7. patře s výtahem o celkové výměře 85 m2, podlahová plocha 78 m2.
Na dotaz

Rodinný dům Věteřov

Věteřov

5Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:42
Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej dvoupodlažního rodinného domu v klidné části obce Věteřov. Stavba se rozkládá na pozemcích o celkové výměře 434 m2 a nabízí užitnou plochou 230m2. Dům o dispozicí 5+KK byl postaven v roce 1996 a postupně byl i rekonstruován stav domu je velmi dobrý.
Na dotaz

RD Tasovice

Tasovice

6Bedroom(s)
2Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:49
Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej samostatně stojícího dvougeneračního domu v Tasovicích. Jedná se o dům s dvěma bytovými jednotkami, s velkým dvorem, zahradou a garáží o celkové užitné ploše 166 m2. Stavba se rozkládá na pozemku o celkové výměře 534 m2 m, z toho 173 m2 je zahrada. Dům je ideálním řešením pro početnou rodinu.
Na dotaz

Penzion Mikulov - Zátiší

Mikulov

1Picture(s)
Visits:47
Pálava, kraj plný přírodních krás, který je zalitý sluncem, ale především znamenitým vínem. A právě tato nabídka je představením penzionu Zátiší, který a je z větší části obklopen jejími malebnými vinicemi a přírodou, zároveň však nedaleko od historického jádra města Mikulov.
Na dotaz
168 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.