Prodej apartmány, 26 m² - Andělská Hora

Andělská Hora | 26 m²

ID Apartman03
Kontakt
3 900 000 Kč
neplatíte provizi, cena k jednání

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem exkluzivního apartmánu v srdci Jeseníků v developerském projektu Apartmány Andělská hora, který je právě ve výstavbě.
Apartmán o celkové ploše 36 m² je ideálním místem pro ty, kdo touží po klidném a pohodlném horském útočišti.
Interiér apartmánu je prostorově využit do posledního místa a snaží se pozvolně přecházet v exteriér, z každého koutu objektu je přítomná okolní příroda.
Po vstupu do apartmánu vás přivítá moderní zádveří, odkud můžete pokračovat do prostorné obytné místnosti s kuchyní o rozloze 13 m². Tato oblast je promyšleně navržena s ohledem na vaše pohodlí a vkus. Vedle ní najdete moderně pojetou koupelnu o rozloze 3,1 m² s velkoformátovými obklady a na ní navazující ložnici o rozloze 6,3 m², kde si budete moci odpočinout a nabrat nové síly.
To vše je doplněno nádhernou terasou o rozloze 11 m², kde si budete moci užít čerstvý horský vzduch a panoramatický výhled na okolní krajinu. Pokud by Vám to přišlo málo, můžete využít zahradu o velikosti 260m2 k umístění privátní sauny či vířivky, která k apartmánu náleží!
Apartmán je součástí moderního modulárního komplexu na Andělské Hoře, což vám nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek a zábavu. Mimo jiné finskou saunu, ochlazovací biotop a kavárnu, které jsou součástí komplexu.

V okolí Andělské hory se nachází mnoho sportovních aktivit. Ve vzdálenosti cca 500m od resortu se nachází lyžařské středisko SKI ANNANBERG s možností lyžování ale také paraglidingu, skrz obec vede cyklotrasa, turistická červená stezka vedoucí kolem Anenského vrchu s Kostelem sv. Anny a dále také naučná stezka Anenský vrch kolem místního rybnika. Poblíž najdeme Karlovu Studánku, Praděd a další skvosty Jeseníků.

Je možnost využít apartmány jako výnosovou nemovitost, přibližný výnos takové investice je 8-12%. Plánujeme zřízení tzv.Smartboxů, kde by se nechávaly klíče a tak odpadá starost o častou osobní návštěvu majitele. Servis úklidu apartmánů je samozřejmostí a bude možné jej zorganizovat.

Nyní Vám nabízíme jedinečná příležitost stát se majitelem tohoto elegantního apartmánu v jednom z nejkrásnějších regionů České republiky. Užijte si horský životní styl a spojte se s námi pro více informací o této výjimečné nemovitosti na Andělské Hoře.

Pro více informací kontaktujte naše specialisty prodeje a navštivte webovou stránku projektu.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Andělská hora stavba kontejneru
KategorieApartmány
LokalitaAndělská Hora
OkresBruntál
Plocha užitná26 m²
Plocha podlahová26 m²
Plocha zastavěná36 m²
Plocha zahrady260 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB65 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Andělská Hora
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře