Prodej činžovního domu, 600 m² - Drnholec

Drnholec | 600 m²

ID 00116
Kontakt
info v RK

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej bytového domu v Drnholci. Nemovitost leží v krásné zelené lokalitě v bezprostřední blízkosti zámku, kostela a fary a na dohled řeky Dyje.

K zastavěné ploše přibližně 600m2 přináleží okolní pozemky včetně parkovacích stání a dostaneme se k celkové výměře 1573 m2. V domě se nachází 7 bytů z nichž část prošla rekonstrukcí. K vytápění dochází k využívání kotlů na tuhá paliva a z části elektřiny. Samozřejmostí je napojení na veřejnou vodu. Byty jsou o různých dispozicích od nejmenšího 1kk 37m2 až byt 3+1 o velikosti 97m2, 3kk 84m2, 2kk 71m2 a tři jednotky 2+1, 62m2 ,69m2 a 65m2.

V případě přestavby se dají jednotky samozřejmě změnit a přebudovat k odlišným účelům, například pro krátkodobé ubytování s restaurací včetně se sklepy vhodné pro degustace. Objekt v suterénu skrývá obrovské klenbové pivovarnické sklepy. Ty vedle působivé atmosféry disponují především dostatkem prostoru pro realizaci jakéhokoliv záměru, kterému nahrává kouzelné okolí nemovitosti.

Drnholec je městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 12 km severozápadně od Mikulova. Díky poloze blízko rakouských hranic, ještě blíž věstonické nádrži a chráněné krajinné oblasti Pálava se jedná o zajímavou oblast.

Drnholec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti (viniční tratě: U křížku, Výsluní, Šibeniční vrch, Sluneční vrch, Hajdy na jamách, Šternberg) a vede tudy 288 km dlouhá Cyklotrasa Moravská vinná stezka a je proto strategickým místem pro vybudování rekreačního objektu.

S financováním nemovitosti a získáním dotace na rekonstrukci Vám velmi rádi pomůžeme.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Dnholec
KategorieČinžovní domy
LokalitaDrnholec
OkresBřeclav
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná600 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Drnholec
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře