Prodej činžovní domy, 300 m² - Mikulov

Mikulov | 300 m²

ID 00029
Kontakt
12 900 000 Kč
včetně poplatků, + provize RK, cena k jednání

Chcete uložit své volné finanční prostředky do zajímavé nemovitosti? Hledáte investiční příležitost? Pokud ano, je tato nabídka přesně pro Vás.
Bytový dům se nachází v lukrativní lokalitě města Mikulova na ulici Vídeňská
Bytový dům má celkem čtyči bytové jednoteky - v přízemí naleznete byt 2kk o rozměru cca 85m2 , jehož součástí je i prostorná garáž a zimní zahrada vstup na zahradu za domem je ze zimní zahrady, 2 bytové jednoteky 3+1 o rozměrech cca 70m2, podkrovní 1 + kk o rozměru cca 40 m2;. Všechny byty jsou pronajaty. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání.
Dům je po velice vkusné a rozsáhlé rekonstrukci. Vytápění je řešeno v přízemním bytě el. podlahově, pro byty 3+1 je společný plynový kotel a jednotka 1 + kk má elektrické vytápění plus klimatizaci. Ohřev teplé vody zajišťuje solární ohřev.
Dům je napojen na městský vodovod i kanalizaci. Výborná dosažitelnost do centra města chůzí, cca 5 min. V blízkosti jsou všechny služby spolu se školským i zdravotnickým zařízením.
Okolí vybízí k výletům krásnou krajinou k četným přírodním i architektonickým pamětihodnostem, v krátké dojezdové vzdálenosti je oblíbená rekreační oblast Nové Mlýny. S okolními obcemi a městy je Mikulov propojen autobusovými a vlakovými linkami, přímým expresním vlakem je možné dojet i do Brna. Autem je město dobře dostupné díky nedalekému sjezdu z dálnice D2.

Město Mikulov má tři dominanty: Zámecký vrch se zámkem, Kozí vrch s gotickou obrannou věží a Svatý kopeček, který se svojí křížovou cestou vytváří charakteristickou kulisu města.
Mikulov je doslova obklopený vinicemi a je jedním z center moravského vinařství.
Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.
Tel. 775 024 520
email: [email protected]

KategorieČinžovní domy
LokalitaMikulov
OkresBřeclav
Plocha užitná300 m²
Plocha zastavěná110 m²
Plocha zahrady373 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Mikulov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře