Prodej pozemky pro komerční výstavbu, 3 171 m² - Mutěnice

Mutěnice | 3 171 m²

ID 00034
Kontakt
1 500 000 Kč
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej pozemku vhodného pro budoucí vinohrad nebo pro stavbu vinného sklípku nebo tiny-house k rekreaci. Pozemek se nachází v části Mutěnic Pod Dubňanskou horou. Jedná se o největší lokalitu vinných sklepů v ČR v největší vinařské obci Mutěnice, která se neustále rozrůstá a rozvíjí vinařský a rekreační trend.

Pozemky se rozkládají na celkové ploše 3 171 m2 o šíři 7 m. Jedná se o klidnou, tichou a atraktivní lokalitu, kde se daří nejen vínu, ale i stromům. Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice udržující trvalou hodnotu.

Mutěnice jsou obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 10 km severozápadně od Hodonína. Jsou cílem vinařské turistiky, nachází se ve Slovácké vinařské podoblasti.

Nejznámější vinařská stezka, velmi oblíbená lokalita pro dovolené, degustace, firemní večírky, výlety, rozhledna Vyšicko za rohem, cyklostezky, neopakovatelná atmosféra Jižní Moravy, vinohrad, ovocný sad, budoucí sklípek s ubytováním, parkování, a hlavně víno, to vše dělá z této nabídky atraktivní příležitost pro vaši budoucí investici. Podívejte se na video-prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího. Pokud Vás tato nabídka oslovila, zavolejte a domluvte si prohlídku.

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaMutěnice
OkresHodonín
Plocha pozemku3.171 m²

Lokalita

Mutěnice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře