Prodej rodinné domy, 250 m² - Klobouky u Brna

Hájek, Klobouky u Brna | 250 m²

ID 00118
Kontakt
cena k jednání
včetně poplatků, + provize RK, cena k jednání

Ve výhradním zastoupení vám zprostředkujeme prodej Kanadského srubu v Kloboukách u Brna jež byl v roce 2008 postaven na tomto klidném místě, s krásným pozemkem plynule navazujícím na les.

U těchto typů budov platí, že potřebují zrát jako víno. Prvních deset let stavba pracuje, jednotlivé prvky se usazují a v tuto dobu je potřeba o ni více pečovat. Tohle už má za sebou, takže nyní stačí běžná údržba.
Budova je architektonicky řešená jako 5+kk, celkem cca 250m2 užitné plochy což znamená, že prostory jsou prostorné a vzdušné.

Srub disponuje prostornými koupelnami v obou podlažích, třemi pokoji v podkroví a jednou hlavní ložnicí v přízemí. Tato část srubu je hlavně o obývacím pokoji s krbem a kuchyní s jídelní částí.

V suterénu nalezneme 2 technické místnosti, prádelna/sušárna a prostornou garáž pro dva vozy.

Samozřejmostí je připojení na elektřinu, kanalizaci a městský vodovod.
Co se týče interiérů, ty jsou v perfektním stavu. I to ukazuje na kvalitu, ve které byla nemovitost postavena.

Pozemek má 3 669 m2 a z jedné části přiléhá k lesu. Je tady naprostý klid, bezprostředně budete mít pouze jeden sousední dům.

Kromě toho srub disponuje altánem a okrasným jezírkem, které přidávají domu ještě další rozměr a možnosti trávení volného času.

Právě kombinace skvělého místa a domu z přírodního materiálu všemu dává trochu jiná rozměr. Je to o luxusu, ale zároveň o harmonii. Těžko se to popisuje, tu atmosféru je potřeba načerpat osobně.

Obec má skvělou občanskou vybavenost:
základní i střední škola, gymnázium, školka, potraviny, supermarket i specializované obchody. Do Brna jsou dostupné autem za 35 minut, 25 minut do Hodonína nebo 15 minut do Hustopečí.


Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. Je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Upozorňuje se, že předmětem prodeje je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na shora popsaných nemovitostech, nikoli nemovitosti jako celek.


Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Klobouky srub
KategorieRodinné domy
LokalitaHájek, Klobouky u Brna
OkresBřeclav
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku3.669 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Hájek
Klobouky u Brna
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře