Prodej rodinné domy, 205 m² - Kroměříž

Kroměříž | 205 m²

ID 00021
Kontakt
7 990 000 Kč
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej samostatně stojícího rodinného domu v Kroměříži, místní část Kotojedy. Kde je součástí nabídky i dotovaný úrok 2,99% na 24 měsíců.

Součástí této exkluzivní nemovitosti je parkovací stání pro dva vozy, zahrada k relaxaci. Dům energetické třídy A disponuje prostorným obývacím pokojem spojeným s kuchyní, což tvoří srdce domu. Dále zde naleznete 3 ložnice, koupelnu, šatnu, samostatné WC, pracovnu a samozřejmostí je technická místnost a velká garáž.

Obvodové zdi domu jsou obloženy z krásně zpracovaných kamenných desek z břidlice vytěžené v Brazílii. Na stavbu domu byly použity nejkvalitnější materiály severských dřevin od Polárního kruhu. Vytápění domu a ohřev vody řešeno tepelným čerpadlem a doplněno krbovými kamny na peletky.

Rodinný dům je opravdu klidný a tichý, ikdyž se nachází u cesty. Klid a pohoda na Vás působí v každé části domu díky detailům a nadstandardních materiálům.

Pokud trávíte svůj volný čas aktivně, nedaleko je sportcentrum, rybník Bágrák kolem kterého vede nájezd na cyklostezku Baťův kanál. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem Brna nebo Zlína. Kolem města Kroměříže slouží dálnice jako obchvat města.Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

KategorieRodinné domy
LokalitaKroměříž
OkresKroměříž
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná205 m²
Plocha pozemku593 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2022
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná

Lokalita

Kroměříž
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře