Prodej rodinné domy, 186 m² - Mikulov

U Celnice, Mikulov | 186 m²

ID 00030
Kontakt
10 300 000 Kč
včetně provize

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu v Mikulově

Máme pro vás jedinečnou šanci získat krajový rodinný dům na ulici u Celnice v kouzelném Mikulově. Tento úžasný dům nabízí dispozici 5kk s celkovou užitnou plochou 186m2 a stojí na pozemku o celkové rozloze 787m2, s možností využití části pozemku pro budoucí výstavbu dalšího rodinného domu.


Popis nemovitosti:
Dvoupatrový rodinný dům se sedlovou střechou, obytným podkrovím a garáží je skvělou investicí do vaší budoucnosti. Jeho konstrukce z dřevěného skeletu s izolací z minerální plsti (140mm) a fasádního polystyrenu (80mm) zaručuje vysokou energetickou účinnost a komfortní bydlení. Stropní konstrukce pod nevytápěným prostorem je izolována minerální plstí (250mm). Okna s izolačním dvojsklem poskytují optimální světelnost a tepelnou izolaci. Vytápění je řešeno ústředně elektricky pro vaše pohodlí.

Poloha a okolí:
Mikulov, obklopený Pavlovskými vrchy, nabízí neopakovatelnou atmosféru spojenou s bohatou historií a vinařskou tradicí. V okolí najdete vinařské stezky pro pěší i cyklisty, které vás provedou malebnými vinicemi. Díky vynikající dopravní dostupnosti a blízkosti všech potřebných služeb je Mikulov ideálním místem pro život i relaxaci.


Občanská vybavenost:
Okolí rodinného domu je bohaté na občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází školy, školky, obchody, restaurace a veškeré potřebné služby pro pohodlný a komfortní život. Díky vynikající infrastruktuře a dostupnosti veškerých služeb je tento dům ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí mít vše potřebné po ruce.

Energetická náročnost:
Energetický průkaz budovy je ve třídě B, což znamená nízké provozní náklady a šetrné vytápění.

Pro více informací a videoprohlídku této jedinečné nemovitosti nás neváhejte kontaktovat:

Soubory ke stažení:

HR - Mikulov 2
KategorieRodinné domy
LokalitaU Celnice, Mikulov
OkresBřeclav
Velikost5 a více pokojů
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná186 m²
Plocha pozemku430 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB80 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb

Lokalita

U Celnice
Mikulov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře