Prodej rodinné domy, 196 m² - Želešice

Želešice | 196 m²

ID 00088
Kontakt
11 990 000 Kč
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej prostorného domu v Želešicích. Tento moderní dům je ideálním místem k bydlení s dostatečnou občanskou vybaveností v blízkosti.

V současné době je tento dům koncipován jako 4+1, s dvěma koupelnami, garáží a velkorysým suterénem. Dům nedávno prošel rekonstrukcí, a proto je vybaven moderním a kvalitním technickým zařízením.

Technologické provedení domu bylo navrženo tak, aby byly provozní náklady co nejnižší, zatímco byl zachován vysoký standard bydlení. Energetická náročnost budovy je hodnocena třídou B a vytápění je zajišťováno prostřednictvím kondenzačního plynového kotle s otopnými tělesy.

Celková užitná plocha domu je 195 m2, z nichž 58 m2 připadá na suterén, 67 m2 na přízemí a 70 m2 na první patro.

Želešice jsou obcí s bezprostřední dostupností do města Brna, s pravidelnými spoji jezdícími každých 30 minut. Autem je to pouhých 5 minut do obchodního centra Olympia a 15 minut do centra města.

Obec Želešice se nachází jihozápadně od Brna, v blízkosti dálnic D1, D2 a přivaděče na Vídeň. Občanskou vybavenost obce tvoří lékař, odchody, pošta, restaurace, bankomat, obecní úřad, mateřská a základní škola, dětské a fotbalové hřiště a další. V těsné blízkosti obce se také nachází přírodní park Bobrava.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - U Brna barák
KategorieRodinné domy
LokalitaŽelešice
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná196 m²
Plocha pozemku636 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Želešice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře