Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme koupi rodinného domu v žádané části Břeclavi – Charvátské Nové Vsi. Nemovitost se nachází v klidné rezidenční zástavbě a nabízí zajímavou příležitost jak pro vlastní bydlení, tak i jako investici.
Dům o podlahové ploše 183 m² je situován na prostorném, rovinatém pozemku o výměře 1 140 m², který poskytuje dostatek soukromí i prostoru pro zahradu, odpočinkovou zónu, bazén nebo další rozšíření domu. Nemovitost je v současné době před rekonstrukcí.
Aktuálně je dům využíván jako dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1 a 3+1, každá se samostatným vstupem. Zadní část domu, přístupná ze dvora a přes garáž, obývá majitel. Přední část se vstupem přímo ze silnice je pronajímána nájemníkovi. Tato dispozice nabízí možnost vícegeneračního bydlení, kombinace vlastního bydlení s pronájmem, případně jednoduchého sjednocení zpět do jednoho prostorného rodinného domu.
Jedná se o přízemní, cihlový dům s dokončením kolem roku 1980, napojený na inženýrské sítě. Lokalita je mimo záplavovou oblast a patří mezi velmi oblíbené části města díky své dostupnosti, občanské vybavenosti a klidnému charakteru.
Charvátská Nová Ves nabízí výbornou dostupnost do centra Břeclavi i směrem na Lednici, Mikulov či Hodonín. V blízkosti se nachází škola, školka, obchody i další služby, což z této nemovitosti činí ideální místo pro rodinné bydlení.
Pokud hledáte dům s větším pozemkem, možností dvougeneračního řešení nebo investičním potenciálem, ráda vám tuto nemovitost osobně představím na prohlídce.
| Kategorie | Rodinné domy |
| Lokalita | Stanislava Kostky Neumanna, Břeclav - Charvátská Nová Ves |
| Okres | Břeclav |
| Velikost | 5 a více pokojů |
| Užitná plocha | 183 m² |
| Plocha pozemku | 1.140 m² |
| Počet podlaží | 1 |
| Stav objektu | Před rekonstrukcí |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Přízemní |
| Poloha objektu | Řadový |
| Umístění objektu | Klidná část obce |
| Zástavba | Obytná |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |