Penzion Karosa Říčky v Orlických horách

Říčky v Orlických horách | 500 m²

ID 00086
Kontakt
cena k jednání
cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej zaběhnutého penzionu Karosa v Říčkách v Orlických horách. Penzion má vysokou obsazenost a nabízí 3, 4 a 6-ti lůžkové pokoje. Nachází se nedaleko dolního parkoviště Skicentra a disponuje tak skvělou polohou pro zimní aktivity.
Penzion má celkovou plochu pozemku 5.992 m2, z toho zastavěná plocha činí 590 m2 a užitná plocha přes 500 m2. V penzionu najdete plně vybavenou kuchyni, jídelnu s krbovými kamny, dětským koutkem a TV. Pro klidné posezení je zde také klubovna v patře. Sociální zařízení jsou po rekonstrukci a jsou společná, vždy na patře. Vaši hosté jistě ocení lyžárnu-kolárnu, kde můžou uložit své vybavení. A na vlastním pozemku je možnost parkování až pro 15 aut. Penzion je napojen na veškerou infrastrukturu, včetně vody z vlastního vrtu, kanalizace a elektřiny.
Ale to není vše! Penzion nabízí řadu možností i pro jaro, léto a podzim. Má letní terasu s občerstvením, dětské hřiště, houpačky a pískoviště. K dispozici je také víceúčelové hřiště, sauna, krytý altán, ohniště s posezením a gril. V nedaleko od penzionu je možnost vyzkoušet terénní koloběžky a svahové tříkolky, nebo čtyřkolky v lanovém parku. V okolí najdete mnoho turistických tras vhodných pro pěší i cykloturistiku. Můžete navštívit unikátní dělostřelecké pevnosti a naučné stezky na obou stranách hranice - jak na české, tak na polské straně.
Pro více informací shlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Soubory ke stažení:

video YouTube
HR - Penzion Říčky
KategorieUbytování
LokalitaŘíčky v Orlických horách
OkresRychnov nad Kněžnou
Plocha užitná500 m²
Plocha pozemku5.992 m²
Plocha zastavěná590 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Říčky v Orlických horách
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře