775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Dům Klobouky u Brna o dispozici 4+1

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:56
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej velmi zdařile rekonstruovaného rodinného domu o dispozici 4+1. Rozkládá se na pozemcích o celkové výměře 484 m2 a nabídne čtyři pokoje, světlý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě koupelny, prostornou halu v přízemí s možností přestavby.
Na dotaz

Dům Klobouky u Brna 2+1

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:56
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej velmi zdařile rekonstruovaného rodinného domu o dispozici 2+1. Rozkládá se na pozemku o výměře 182 m2 a nabídne dva pokoje, světlý obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, prostornou půdu s možností přestavby a technickou místnost disponující novým plynovým kotlem.
Na dotaz

Pozemek Klobouky u Brna

1Picture(s)
Visits:60
Na dotaz

Skřípov Chalupa

1Picture(s)
Visits:49
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům, chalupu v obci Skřípov. Zastavěná plocha domu je zhruba 163 m2 a celková plocha pozemku činí 1 024 m2. V domě se nachází vstupní chodba, předsíň, velký obývací pokoj s otevřeným krbem, kuchyňka, ložnice, koupelna s toaletou, chodba, dílna a garáž.
Na dotaz

Perná - stavební pozemky

1Picture(s)
Visits:82
Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej komerčních stavebních pozemků v Obci Perná. Parcely o přibližné výměře 3400 m2 leží v klidné částí obce na rovině. Jsou přístupné příjezdovou cestou a nabízejí možnost napojení k přilehlým inženýrským sítím. Pozemek je vhodný k výstavbě vinařství s ubytováním.
Na dotaz

Vrbice stavební pozemek

1Picture(s)
Visits:45
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného domu ve špatném technickém stavu určenému k demolici v srdci vinařské oblasti Modré Hory v obci Vrbice, známé svojí krásnou polohou a malebnými vinnými sklípky. Díky své poloze nabízí po celý den i rok vynikající světelné a slunečné podmínky.
Na dotaz

Hala Hustopeče

1Picture(s)
Visits:49
Mnohostraně využitelný, taktně zrekonstruovaný a polohově bezkonkureční komerční areál, který se rozléhá na pozemku o ploše 1717 m2. Otázky jsou dané: Potřebujete skladovací/výrobní plochy (vnější i vnitřní)? Potřebujete, aby k vám bez obtíží mohlo zajet nákladní auto či dodávka? Snad dokážete využít i blízkost vlakového nádraží.
Na dotaz

BYT 2kk Měšice

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:33
Bydlení – domov, investiční příležitost, pronájem, podnikání z domu, nebo vše dohromady, tohle ukrývá nabídka prodeje této bytové jednotky se společnou zahradou za domem. Nabízíme Vám k prodeji nově zrekonstruovaný byt 2+kk s podlahovou plochou 43 m2 + terasa 16 m2 + 1x parkovací stání. Byt je umístěn ve 2.
Na dotaz

BYT 2+kk Měšice

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:33
Bydlení – domov, investiční příležitost, pronájem, podnikání z domu, nebo vše dohromady, tohle ukrývá nabídka prodeje této bytové jednotky se společnou zahradou za domem. Nabízíme Vám k prodeji nově zrekonstruovaný byt 2+kk s podlahovou plochou 62,8 + terasa 33 m2 + 2x parkovací stání. Byt je umístěn ve 2. a 3.
Na dotaz

Pozemek Rakvice

Rakvice

1Picture(s)
1,810
Visits:49
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej atraktivního pozemku v Rakvicích. Rozlehlý pozemek se rozkládá na parcele o výměře 1810 m2. a šíře pozemku je 14metrů.
Na dotaz

Penzion Rýžoviště - Prodáno

Rýžoviště

víceBedroom(s)
4Picture(s)
Visits:323
Hledáte výjimečnou příležitost a chcete vlastnit penzion? Pak právě pro Vás je určen prodej nově rekonstruovaného penzionu v krásném údolí obce Rýžoviště, jež se rozkládá v oblasti pohoří Jeseníky a od okrajových částí obce se zvedají stráně kopců, které jsou ve větší míře pokryté lesním porostem.
12.500.000,- Kč
169 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.